Zaloguj się  lub  Zarejestruj się by zarządzać ogłoszeniami  |  Pomoc

Specjalista ds. Personalnych / Łódź

Ogłoszenia Oferty pracy Łódź
Dodano: 3 Lipiec 2020 14:45
miesiąc temu
Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Do naszego biura w Łódź/Pabianice poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. Personalnych

Naszym celem jest współpraca pomiędzy pracodawcą oraz agencją pracy tymczasowej opierająca się na koordynowaniu działań pracowników tymczasowych przez koordynatora personalnego z agencji.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w pracy biurowej i agencji pracy tymczasowej
• komunikatywnej znajomości j. niemieckiego (w piśmie)
• doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-administracyjnych
• dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• pozytywnego nastawienie do pracy i otoczenia
• umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem, samodzielny i usystematyzowany sposób pracy
• rzetelności, sumienności i odpowiedzialności
• mile widziani ekspaci.

CO OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
• atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i kompetencji
• możliwość pracy zdalnej
• niezbędne narzędzia do pracy tj. laptop, telefon itp.
• pracę w stale rozwijającej się firmie
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

TWOJE OBOWIĄZKI:
• bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
• prowadzenie dokumentacji personalnej
• naliczanie i księgowanie list płac
• rozliczanie czasu pracy pracowników
• prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich
• wspieranie kierowników projektów w sprawach personalnych
• kontakt między pracodawcą/pracownikiem/klientem oraz biurem rekrutacyjnym
• sporządzanie raportów i sprawozdań
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Work Service Professional Sp. z o.o. spółka komandytowa; ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 7/10, 95-200 Pabianice.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
Emilia
Telefon:
507798220
Ogłoszenia Łódź Specjalista ds. Personalnych
Odsłon: 80